Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

22 kwietnia – Światowy Dzień Ziemi
22 kwietnia – Światowy Dzień Ziemi

W tym roku Dzień Ziemi obchodzony jest pod hasłem: „Przywróć naszą Ziemię”.

 

Jak co roku, obchody Dnia Ziemi są okazją do promowania ekologicznych postaw, ale też uświadamiania problemów, które wiążą się ze zmianami klimatu naszej Błękitnej Planety.

 

Jesteśmy pierwszym pokoleniem, które żyje ze świadomością szkód jakie ludzkość wyrządza Planecie i ostatnim, które ma szansę naprawić wyrządzone dotychczas szkody.

 

Przyrodę da się jeszcze uratować - pod warunkiem, że zaczniemy działać wspólnie i… od zaraz! Duże zmiany zaczynają się od tych małych - każdy z nas może je wprowadzić w swoim codziennym życiu. To nasze wybory, nasze działanie i nasza wiedza mają wpływ na nasze bezpośrednie otoczenie, a to ono przecież tworzy środowisko, w którym żyjemy.

 

Jeśli zadbamy o naturę - ona zadba o nas!Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-04-2021, odsłon: 632)
Komiksy, komiksy magiczne obrazki…
Komiksy, komiksy magiczne obrazki…

Komiksy, komiksy magiczne obrazki… tak śpiewała Majka Jeżowska.

Zachęcamy Was do zapoznania się z komiksem “Cybermisja na Marsa”.

W zabawny sposób opowiada on ciekawe historie, na tle których przedstawione są zagrożenia w cyberprzestrzeni oraz właściwe i dobre nawyki podczas pracy w Internecie z komputerami oraz urządzeniami mobilnymi.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 15-04-2021, odsłon: 591)
WIELKANOC
WIELKANOC

  Życzenia wielkanocneCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 31-03-2021, odsłon: 611)
I Logopedyczny Konkurs Plastyczno-Recytatorski
I Logopedyczny Konkurs Plastyczno-Recytatorski

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w naszej szkole zostanie zorganizowany dla przedszkolaków grupy „0” i klasy I Logopedyczny Konkurs Plastyczno-Recytatorski „Wierszyki ćwiczące języki”, który odbędzie się 19.03.2021r.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 11-03-2021, odsłon: 729)
"Klikam z głową" - Poradnik dla rodziców i wychowawców

 

„Klikam z głową” – jak przeciwdziałać zagrożeniom płynącym z internetu.

 

Wszystkim zależy na tym, by świat wirtualny był miejscem bezpiecznym dla każdego użytkownika. Szczególnie rok 2020 udowodnił, jak ważna jest to przestrzeń, kiedy nie możemy w pełni funkcjonować w realnym świecie.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-03-2021, odsłon: 633)
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny #NaszaFlagaPL
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny #NaszaFlagaPL

Weź udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym #NaszaFlagaPL „230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja”

 

O co chodzi w konkursie ?

 

Wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką np. rysunek, grafika, malarstwo, collage, haft, techniki elektroniczne. Prace nie mogą być grupowe.

Na każdej pracy koniecznie musi się znaleźć polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw (prace bez flagi nie będą oceniane).Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 10-03-2021, odsłon: 833)
Konkurs KRUS - wystarczy ułożyć rymowankę
Konkurs KRUS - wystarczy ułożyć rymowankę

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłosiła w 2021 roku II edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 11 do 14 lat, których przynajmniej jeden z rodziców lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 04-03-2021, odsłon: 710)
MŁODY INNOWATOR - XIV edycja konkursu
MŁODY INNOWATOR - XIV edycja konkursu

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, po raz 14-ty wspólnie z Towarzystwem Kultury i Historii Techniki oraz  Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów organizuje pod hasłem Mam pomysł na innowacyjne rozwiązanie, Ogólnopolski Konkurs „Młody Innowator”.

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs  adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VIII), ponadpodstawowych (liceów i techników). Jego celem jest wykorzystanie i pobudzanie twórczych zdolności dzieci i młodzieży. Tematem zgłoszonego do konkursu pomysłu może być dowolne rozwiązanie, polegające na udoskonaleniu istniejącego lub opracowanie projektu nowego, mającego cechy oryginalności.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-02-2021, odsłon: 613)
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

 

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ

 

 (kategoria: Aktualności, dodano: 23-02-2021)
Gazetka przedszkolna
Gazetka przedszkolna


Co miesiąc ukazuje się papierowa wersja gazetki dostępna dla rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola. Od teraz również inni użytkownicy mogą ją przeczytać w wersji elektronicznej, aby zobaczyć jak wygląda dzień z życia Przedszkolaka!

Poszczególne wydania będą publikowane na stronie internetowej Szkoły w zakładce Przedszkole.

Zapraszamy do lektury!

 

 (kategoria: Aktualności, dodano: 18-02-2021)
facebook