Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Dyżur pedagoga on-line
Dyżur pedagoga on-line

Do czasu powrotu dzieci i młodzieży do szkoły, pedagog szkolny pełni dyżur on-line na Messengerze oraz pozostaje do dyspozycji uczniów i rodziców za pośrednictwem maila:   justyna.kiljan@wp.pl

 

Poniedziałek- Piątek

10.00 -11.00

 

 

Szanowni Państwo:

Pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z przygotowanymi opracowaniami, które umieszczam na stronie naszej szkoły w zakładce pedagog szkolny.

Jestem otwarta na Państwa propozycje co do tematów opracowań, dlatego zachęcam do wskazywania zagadnień, które w obecnej sytuacji są dla Państwa ważne i potrzebne.

 

 

 

Pozdrawiam

Justyna Kiljan

pedagog, logopeda

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-03-2020, odsłon: 1063)
SANEPiD - APEL DO RODZICÓW
SANEPiD - APEL DO RODZICÓW

(kategoria: Aktualności, dodano: 18-03-2020)
NAUCZANIE ZDALNE
NAUCZANIE ZDALNE

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

 

W związku z decyzją dotyczącą zawieszenia zajęć w szkole, dyrektor szkoły, Ewa Sołtysiak zaleca Nauczycielom i Uczniom naukę zdalną.

 

Na stronie internetowej szkoły będą umieszczone informacje dotyczące zagadnień dla uczniów do samodzielnej pracy w domu, jak również sposoby kontaktowania się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

 

W trosce o pełną realizację podstawy programowej oraz właściwe wykorzystanie i zagospodarowanie czasu nauki w domu zalecamy do zastosowania się do poleceń nauczycieli, ale również poszukiwania informacji na stronach internetowych proponowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (www.men.gov.pl).

 

Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce „Uczniowie"(po lewo na stronie głównej)

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-03-2020, odsłon: 1373)
Uwaga! Zawieszenie zajęć szkolnych
Uwaga! Zawieszenie zajęć szkolnych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 12 do 25 marca 2020 r.

 

(Informacje ze strony MEN)

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.


Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 11-03-2020, odsłon: 965)
Odwiedzili nas Babcia i Dziadek
Odwiedzili nas Babcia i Dziadek

22 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

W tym dniu dzieci zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków. Maluchy przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dzadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są dla nich takie spotkania i wspólne chwile spędzone z wnukami.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 26-02-2020, odsłon: 947)
„Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”
„Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”

Samorząd Uczniowski naszej szkoły włączył się do działań Fundacji Dbam o Mój Z@sięg i wspólnie z uczniami klas III i IV wysłał życzenia świąteczne tradycyjną drogą na kartce pocztowej. Dzieci na zajęciach wspólnie ułożyły tekst życzeń, wypełniły i nakleiły znaczki, zaadresowały pocztówki przekazane przez fundację i przekazały je naszemu panu listonoszowi, który posłał nasze życzenia w świat.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 09-02-2020, odsłon: 916)
Bożonarodzeniowe ozdoby nagrodzone
Bożonarodzeniowe ozdoby nagrodzone

Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie udowodnili swoją kreatywność i pomysłowość. Ich efektem stały się również prace przygotowane na konkurs „Dizajn – działaj kreatywnie” ogłoszony przez Lipskie Centrum Kultury. Tym razem należało własnoręcznie i według własnego pomysłu przygotować kartkę lub ozdobę na Boże Narodzenie.

Pomysłom i zapałowi nie było końca, wielu uczestników konkursu żałowało, że można było poddać ocenie tylko jedną wykonaną przez siebie pracę.

Twórczość naszych uczniów została jednak doceniona, gdyż wśród laureatów i wyróżnionych nie zabrakło dzieci i młodzieży z naszej szkoły.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 08-02-2020, odsłon: 917)
Cicha noc…
Cicha noc…

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, magiczny, pełen spotkań, niespodzianek i miłości.

 

Jak co roku w naszej szkole odbył się APEL BOŻONARODZENIOWY, który połączył naszą społeczność szkolną podczas wspólnego kolędowania.

 

W świątecznej scenerii, przy blasku świec zgromadzili się uczniowie i pracownicy szkoły, a recytacja wierszy bożonarodzeniowych i śpiew tradycyjnych kolęd i mniej znanych pastorałek, wprowadziły wszystkich w magiczny nastrój.(kategoria: Aktualności, dodano: 03-02-2020)
Konkurs recytatorski „Kreować głosem”
Konkurs recytatorski „Kreować głosem”

18 grudnia 2019 r. w Lipskim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Kreować głosem”, na szczeblu powiatowym, którego celem było przybliżenie dorobku poetyckiego twórców poezji i prozy oraz doskonalenie warsztatu recytatorskiego.

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Julia Kiljan (kl. V), Alicja Krawczyk (kl. V), Natalia Kwiecień (kl. VII), Katarzyna Mróz (kl. VII). Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wybranego utworu poetyckiego lub fragmentu prozy.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 02-02-2020, odsłon: 932)
Robiliśmy bombki choinkowe
Robiliśmy bombki choinkowe

Oznaką zbliżającego się Bożego Narodzenia w naszej szkole jest wyjazd do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Podobnie było również w tym roku. Uczniowie klas I-III wybrali się do tej fabryki, by pod czujnym okiem specjalistów przygotować bombki według własnego pomysłu.

 

Dzieci pod opieką przewodnika zwiedziły cały zakład i dokładnie prześledziły wszystkie etapy powstawania tych ozdób. Uczniowie przekonali się, że praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej dozy cierpliwości.

 

Wyjątkową atrakcją wyjazdu były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki. Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób każdy wybrał coś dla siebie i bliskich. Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę z własnym imieniem.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-01-2020, odsłon: 842)
facebook