Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Galeria
Kontakt
Pedagog szkolny
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców

 

 

 

 

Sukcesy naszych sportowców
Sukcesy naszych sportowców

30 stycznia w naszej szkole odbyły się zawody w piłkę siatkową. W rozgrywkach rywalizowali uczniowie ze szkół z terenu Miasta i Gminy Lipsko. Po emocjonujących meczach nasi chłopcy zajęli drugie miejsce, zaś dziewczęta zdobyły tytuł mistrzowski i reprezentować będą naszą gminę w rozgrywkach powiatowych w Pawłowicach.

Gratulujemy.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-02-2017, odsłon: 332)
Gramy o Puchar Tymbarku
Gramy o Puchar Tymbarku

Sukcesem zakończyły się rozgrywki naszej drużyny piłkarek nożnych w pierwszym etapie Turnieju o Puchar Tymbarku organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Nasze Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne i wysoko pokonały zespoły z PSP 1 Szydłowiec i PSP Wierzbica. Tym samym nasze zawodniczki awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-02-2017, odsłon: 371)
Zagraliśmy w WOŚP
Zagraliśmy w WOŚP

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w niedzielę 15 stycznia nasi wolontariusze przeprowadzili zbiórkę „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. XXV Finał WOŚP zakończyliśmy uzbieraniem kwoty 1758,74 zł, którą przekazaliśmy do sztabu w Lipsku.

 Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomocCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 01-02-2017, odsłon: 367)
„My też chcemy być strażakami”
„My też chcemy być strażakami”

 

W dniu 18 stycznia 2017 roku uczniowie klasy III gościli strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Soleckiej.

 

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca strażaka oraz uświadomiły sobie, że strażacy pomagają ludziom nie tylko w czasie pożarów ale również podczas powodzi, wypadków drogowych, sprzątają drzewa połamane przez wichury. Strażacy uczyli też, jak zachować się, gdy jesteśmy świadkami wypadku lub pożaru. Goście pozwolili uczniom obejrzeć narzędzia i urządzenia niezbędne strażakom do pracy. Poruszony został również temat bezpieczeństwa dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych. Na zakończenie strażacy wręczyli dzieciom upominki.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-01-2017, odsłon: 521)
Konkurs plastyczny SKO
Konkurs plastyczny SKO

„Czym jest dla mnie SKO?” – to pytanie, które zadał dzieciom Bank PKO B.P. z siedzibą w Lipsku.

 

Plastycznie odpowiedzieli na nie członkowie SKO z naszej szkoły. Odpowiedzi te bardzo się spodobały, ponieważ I miejsce w tym konkursie zajęła Ania Górz (kl. „0”), a III miejsce – Amelka Siebyła (kl. III).

 

Wszystkie dzieci biorące udział w tym konkursie zostały nagrodzone, a ich prace można zobaczyć na wystawie w Banku w Lipsku.

 

Gratulujemy!

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-01-2017, odsłon: 391)
"Mój Anioł"

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia członkowie Samorządu Uczniowskiego wspólnie z kołem plastycznym przygotowali konkurs „Mój Anioł”. Zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką aniołka i spotkało się z szerokim zainteresowaniem naszych uczniów. Wszystkie prace zostały nagrodzone i znalazły swoje miejsce na świątecznej wystawie.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 31-12-2016, odsłon: 521)
Boże Narodzenie
Boże Narodzenie

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia.


Niech nadchodzące święta będą dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego. Życzymy aby każda chwila upłynęła w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich sercu osób.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2016, odsłon: 556)
"Kreować głosem"

14 grudnia w Lipskim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Kreować głosem”.

Laureatem konkursu została Natalia Stępień, a wyróżnienie otrzymała Oliwia Figura. Szkołę reprezentowały też Klaudia Machał i Karolina Stępień.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-12-2016, odsłon: 448)
Mikołąjkowy wyjazd
Mikołąjkowy wyjazd

7 grudnia 2016 r. uczniowie klas I – III wyruszyli na spotkanie z Mikołajem w Parku Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach.

 

Oprócz upominków, które osobiście wręczył Święty, było wiele innych atrakcji.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-12-2016, odsłon: 445)
Eko Song
Eko Song

8 grudnia 2016 roku w Lipskim Centrum Kultury po raz  szesnasty odbył się Przegląd Twórczości Ekologicznej „Eko Song”

Zespół „Wiolinki” z naszej szkoły (Agata Górz, Amelia Siebyła, Paulina Wójcicka) zdobył tytuł laureata w kategorii „muzyka – zespoły”.

Uczennice Katarzyna Mróz z kl. 4 i Natalia Żuchowska z kl. 6 zostały wyróżnione w kategorii „muzyka – soliści”.

 

Naszą szkołę reprezentowali też:

Amelia Siebyła (kl. 3)

Jakub Szymona (kl. 3)

Gabriela Gajek (kl. 5)Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-12-2016, odsłon: 376)
facebook