Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Nie samym wirusem człowiek żyje...
Nie samym wirusem człowiek żyje...

KONKURS WIELKANOCNY


KLIKNIJ W LINK I POZNAJ SZCZEGÓŁY:

 

https://view.genial.ly/5e897f3aba81d90dfb554304/horizontal-infographic-review-konkurs-wielkanocny


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !(kategoria: Aktualności, dodano: 08-04-2020)
Komputery dla uczniów do nauki zdalnej
Komputery dla uczniów do nauki zdalnej

Uwaga Rodzice!

 

Zbieramy informacje dotyczące potrzeb w zakresie komputerów dla uczniów do nauki zdalnej. Zakupione w ramach projektu MEN komputery będą wypożyczone uczniom na czas trwania epidemii.

 

Kontakt z  dyrektorem szkoły:

 

tel. 723-071-446      lub e-mail: ewasoltysiak11@gmail.com(kategoria: Aktualności, dodano: 30-03-2020)
Drodzy Rodzice, Uczniowie
Drodzy Rodzice, Uczniowie

Zgodnie z zaleceniami MEN od dnia 25 marca 2020 r. będziemy realizować podstawę programową poprzez kształcenie na odległość za pośrednictwem strony internetowej szkoły, dostępnych komunikatorów lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

W zakładce nauka zdalna, zamieszczane będą zagadnienia dla uczniów poszczególnych klas z danego przedmiotu do samodzielnego wykonania w domu. Wykonanie zadań może podlegać ocenie.

 

Uczniowie powinni starać się pracować samodzielnie wg podanych przez nauczycieli wskazówek, a w razie trudności kontaktować się z nauczycielem przedmiotu mailowo lub wyjaśniać wątpliwości poprzez dostępny komunikator.

 

W zależności od rozwoju sytuacji, potrzeb, możliwości uczniów i rodziców powyższe informacje będą uzupełniane i modyfikowane celem uzyskania optymalnej współpracy.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-03-2020, odsłon: 940)
Dyżur pedagoga on-line
Dyżur pedagoga on-line

Do czasu powrotu dzieci i młodzieży do szkoły, pedagog szkolny pełni dyżur on-line na Messengerze oraz pozostaje do dyspozycji uczniów i rodziców za pośrednictwem maila:   justyna.kiljan@wp.pl

 

Poniedziałek- Piątek

10.00 -11.00

 

 

Szanowni Państwo:

Pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z przygotowanymi opracowaniami, które umieszczam na stronie naszej szkoły w zakładce pedagog szkolny.

Jestem otwarta na Państwa propozycje co do tematów opracowań, dlatego zachęcam do wskazywania zagadnień, które w obecnej sytuacji są dla Państwa ważne i potrzebne.

 

 

 

Pozdrawiam

Justyna Kiljan

pedagog, logopeda

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-03-2020, odsłon: 879)
SANEPiD - APEL DO RODZICÓW
SANEPiD - APEL DO RODZICÓW

(kategoria: Aktualności, dodano: 18-03-2020)
NAUCZANIE ZDALNE
NAUCZANIE ZDALNE

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

 

W związku z decyzją dotyczącą zawieszenia zajęć w szkole, dyrektor szkoły, Ewa Sołtysiak zaleca Nauczycielom i Uczniom naukę zdalną.

 

Na stronie internetowej szkoły będą umieszczone informacje dotyczące zagadnień dla uczniów do samodzielnej pracy w domu, jak również sposoby kontaktowania się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

 

W trosce o pełną realizację podstawy programowej oraz właściwe wykorzystanie i zagospodarowanie czasu nauki w domu zalecamy do zastosowania się do poleceń nauczycieli, ale również poszukiwania informacji na stronach internetowych proponowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (www.men.gov.pl).

 

Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce „Uczniowie"(po lewo na stronie głównej)

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-03-2020, odsłon: 1160)
Uwaga! Zawieszenie zajęć szkolnych
Uwaga! Zawieszenie zajęć szkolnych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 12 do 25 marca 2020 r.

 

(Informacje ze strony MEN)

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.


Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 11-03-2020, odsłon: 762)
Odwiedzili nas Babcia i Dziadek
Odwiedzili nas Babcia i Dziadek

22 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

W tym dniu dzieci zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków. Maluchy przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dzadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są dla nich takie spotkania i wspólne chwile spędzone z wnukami.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 26-02-2020, odsłon: 757)
„Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”
„Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”

Samorząd Uczniowski naszej szkoły włączył się do działań Fundacji Dbam o Mój Z@sięg i wspólnie z uczniami klas III i IV wysłał życzenia świąteczne tradycyjną drogą na kartce pocztowej. Dzieci na zajęciach wspólnie ułożyły tekst życzeń, wypełniły i nakleiły znaczki, zaadresowały pocztówki przekazane przez fundację i przekazały je naszemu panu listonoszowi, który posłał nasze życzenia w świat.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 09-02-2020, odsłon: 717)
Bożonarodzeniowe ozdoby nagrodzone
Bożonarodzeniowe ozdoby nagrodzone

Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie udowodnili swoją kreatywność i pomysłowość. Ich efektem stały się również prace przygotowane na konkurs „Dizajn – działaj kreatywnie” ogłoszony przez Lipskie Centrum Kultury. Tym razem należało własnoręcznie i według własnego pomysłu przygotować kartkę lub ozdobę na Boże Narodzenie.

Pomysłom i zapałowi nie było końca, wielu uczestników konkursu żałowało, że można było poddać ocenie tylko jedną wykonaną przez siebie pracę.

Twórczość naszych uczniów została jednak doceniona, gdyż wśród laureatów i wyróżnionych nie zabrakło dzieci i młodzieży z naszej szkoły.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 08-02-2020, odsłon: 722)
facebook