Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Sukcesy naszych małych recytatorek
Sukcesy naszych małych recytatorek

28 października 2020 w Lipskim Centrum Kultury w 16 edycji  Mojego Pierwszego Konkursu Recytatorskiego swoje zdolności zaprezentowało 37 recytatorów z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu lipskiego.

Występy oceniali: prezes Radomskiego Oddziału Towarzystwa Kultury Teatralnej, poeta i regionalista Adolf Krzemiński oraz członek zarządu oddziału TKT w Radomiu Marian Popis.

 

W interpretacji młodych recytatorów można było wysłuchać utworów Jana Brzechwy, Danuty Wawiłow, Agnieszki Frączek, Doroty Gellner oraz wielu innych autorów literatury dla dzieci.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 31-10-2020, odsłon: 467)
Spotkanie z rodzicami
Spotkanie z rodzicami

Zapraszamy rodziców uczniów na spotkania z wychowawcami, które odbędą się według następującego harmonogramu:Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-09-2020, odsłon: 750)
Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

 

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Odbędą się spotkania z wychowawcami, na których zostaną przekazane niezbędne informacje.

 

Uczniowie klas 2 – 8 wchodzą do szkoły bez rodziców i spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach:Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 28-08-2020, odsłon: 940)
Procedury bezpieczeństwa w nowym roku szkolnym
Procedury bezpieczeństwa w nowym roku szkolnym

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

 

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 obowiązującymi w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Soleckiej od 1 września 2020 roku:

 

Procedury bezpieczeństwa(kategoria: Aktualności, dodano: 28-08-2020)
Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice,

 

ze względu na epidemię COVID–19 pożegnanie roku szkolnego przybierze charakter inny niż zawsze.

 

W piątek, 26 czerwca 2020 r., zapraszamy wszystkich uczniów na spotkania z wychowawcami, połączone z rozdaniem świadectw, które odbędą się w sali gimnastycznej, zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Uczniowie wchodzą do sali wejściem od ogrodu szkolnego.

 

Przypominamy, że w trosce o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli wszystko musi odbywać się zgodnie z zaleceniami GIS i MEN, które obowiązują w placówkach oświatowych.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-06-2020, odsłon: 871)
Tuż przed egzaminem
Tuż przed egzaminem

Drodzy Ósmoklasiści!

Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia na egzaminie.

 

Najważniejsze zalecenia i porady  znajdziecie TUTAJ(kategoria: Aktualności, dodano: 15-06-2020)
To ważne! Terminy zwrotu książek do biblioteki!
To ważne! Terminy zwrotu  książek do biblioteki!

W związku z wyjątkową sytuacją, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, biblioteka szkolna prosi o zwrot książek i podręczników szkolnych według podanego niżej harmonogramu:Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 10-06-2020, odsłon: 1009)
Informacje o konsultacjach
Informacje o konsultacjach

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

 

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN od dnia 1 czerwca 2020 r. na terenie naszej szkoły będą odbywały się konsultacje z poszczególnych przedmiotów.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 01-06-2020, odsłon: 1056)
Egzamin ósmoklasisty - wytyczne MEN, CKE i GIS
Egzamin ósmoklasisty - wytyczne MEN, CKE i GIS

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020 r.

 

Szczegółowe wytyczne TUTAJCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 15-05-2020, odsłon: 710)
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka

Dzisiaj zamiast lekcji

niespodzianka dla Was

KLIKNIJ TUTAJCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 01-06-2020, odsłon: 810)
facebook