Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Galeria
Kontakt
Pedagog szkolny
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców

 

 

 

 

W świątecznym nastroju...
W świątecznym nastroju...

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia uczniowie koła plastycznego wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Nowej Dębie.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-11-2013, odsłon: 890)
Święto Niepodległości
Święto Niepodległości

8 listopada 2013 r. uczniowie naszej szkoły uczcili 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci przedstawiły montaż słowno- muzyczny stanowiący lekcję historii opowiadającą o okresie zaborów i walce o niepodległość. Chór zaśpiewał pieśni patriotyczne.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 10-11-2013, odsłon: 933)
Wielki dzień w życiu pierwszaka
Wielki dzień w życiu pierwszaka

24 października 2013r. uczniowie klasy I PSP w Woli Soleckiej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 28-10-2013, odsłon: 1286)
Wielki sukces literacki
Wielki sukces literacki

Uczniowie PSP w Woli Soleckiej brali udział w I Gminnym Konkursie Literackim „Mój wymarzony nauczyciel” zorganizowanym przez PSP w Lipsku, który przebiegał pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace uczniów naszej szkoły, zostały wysoko ocenione.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-10-2013, odsłon: 1169)
Sukces naszych najmłodszych recytatorów
Sukces naszych najmłodszych recytatorów

„Mój pierwszy konkurs recytatorski” za nami.17 października 2013 roku przedszkolaki i uczniowie klasy I, brali udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez LCK dla uczniów wszystkich szkół i przedszkoli powiatu lipskiego. Uczennice naszej szkoły zgłoszone do konkursu zostały nagrodzone i wyróżnione przez znakomitych znawców języka mówionego.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-10-2013, odsłon: 888)
Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela

Jak każdego roku, wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły świętowali Dzień Nauczyciela. To szczególne święto uczciliśmy akademią, podczas której wszyscy mogli oglądać występy uczniów klasy II, którzy tworzą nasze koło teatralne. Wysłuchaliśmy też popisów wokalnych członków koła muzycznego.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-10-2013, odsłon: 948)
Pierwsze tegoroczne sukcesy
Pierwsze tegoroczne sukcesy

7 września 2013r. został rozstrzygnięty w LCK konkurs plastyczny pt.: „Nie tylko Paweł i Gaweł”. Uczniowie klas I – III chętnie wzięli w nim udział. Wykonali wiele ciekawych prac wykorzystując różne techniki plastyczne. Przedstawili ilustracje do znanych i mniej znanych wierszy A. Fredry. Niektórzy z nich zostali laureatami.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 02-10-2013, odsłon: 1229)
Sprzątaliśmy świat
Sprzątaliśmy świat

W dniu 20 września uczniowie naszej szkoły włączyli się w 20 edycję akcji ,,Sprzątanie Świata”. Posprzątaliśmy pobocza dróg dojazdowych do naszej szkoły. Śmieci zbieraliśmy selektywnie, do kolorowych worków.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-09-2013, odsłon: 896)
Rok szkolny 2012/2013 za nami
Rok szkolny 2012/2013 za nami

W czerwcu na uroczystym apelu uczniowie odebrali świadectwa i uroczyście złożyli Ślubowanie Absolwentów. Dziewięć wyróżnionych uczniów podpisało się w Pamiątkowej Złotej Księdze. Po części oficjalnej szóstoklasiści przedstawili przygotowany program artystyczny, który zadedykowali młodszym kolegom i koleżankom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom, i po raz pierwszy publicznie poddali ocenie pracę nauczycieli.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 29-08-2013, odsłon: 975)
Przedszkolaki na wycieczce
Przedszkolaki na wycieczce

W dniu 5 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych były na wyciecze w Centrum Zabaw „Fantazja” w Radomiu.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-06-2013, odsłon: 1057)
facebook