Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Wycieczka klasy IV do Lublina
Wycieczka klasy IV do Lublina

W dniu 14 grudnia 2017 roku uczniowie klasy IV wyjechali na wycieczkę do Lublina. Dobrą zabawę zapewniła wizyta w kręgielni i zwiedzanie fabryki cukierków. Czasem  refleksji i wzruszeń ale również dobrego humoru był seans filmowy w  Multikinie, podczas którego obejrzeliśmy film animowany „Coco”. Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.(kategoria: Aktualności, dodano: 15-01-2018)
Wycieczka klas V – VII do Radomia
Wycieczka klas V – VII do Radomia

W tym roku prezentem mikołajkowym od rodziców dla uczniów klas V – VII był wyjazd do kina i na kręgle do Radomia. Pobyt w kręgielni był okazją do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Komedia familijna „Mikołaj i spółka” obejrzana w Multikinie wprowadziła nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.(kategoria: Aktualności, dodano: 14-01-2018)
Teatr nie musi być nudny...
Teatr nie musi być nudny...

W dniu 30 listopada uczniowie klas I – III wyjechali do Teatru Powszechnego w Radomiu. Obejrzeli tam spektakl „Tajemniczy ogród”, który jest wzruszającą i ponadczasową opowieścią przyjaźni, a także o związku człowieka z przyrodą.

Dzieci miały okazję gościć w prawdziwym teatrze, podziwiać grę aktorów, muzykę, kostiumy i scenografię. To było dla nich wspaniałe przeżycie.(kategoria: Aktualności, dodano: 15-01-2018)
XVII Edycja Konkursu Recytatorskiego „Kreować głosem”
XVII Edycja Konkursu Recytatorskiego „Kreować głosem”

14 grudnia w Lipskim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Kreować głosem”.

 

Występy naszych uczennic zostały bardzo dobrze ocenione przez Jury i cztery reprezentantki naszej szkoły zdobyły wyróżnienia:

Natalia Kwiecień

kl. 5

Zuzanna Tomczyk

kl. 5

Natalia Stępień

kl. 6

Klaudia Machał

kl. 6Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2017, odsłon: 1254)
Ekosong
Ekosong

 

7 grudnia 2017 roku odbył się w Lipskim Centrum Kultury Przegląd Twórczości Ekologicznej „Ekosong”.

 

Grupa teatralna „Maska” zdobyła tytuł laureata w kategorii teatry kl. 1 – 3Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 21-12-2017, odsłon: 1430)
„Dizajn – działaj kreatywnie”
„Dizajn – działaj kreatywnie”

Lipskie Centrum Kultury ogłosiło w listopadzie konkurs skierowany do młodych zdolnych artystów. Zadanie polegało na zaprojektowaniu i własnoręcznym wykonaniu torby. Pracę można było wykonać dowolną techniką ręcznie lub maszynowo.

Nadesłane propozycje ocenione były w dwóch etapach. Jury do drugiego szczebla konkursu wybrało 7 prac, wśród których były dwie torby wykonane przez nasze uczennice: Nadię Gajewską (kl. IV) i Martynę Lasotę (kl. VII).

O zwycięstwie decydowali internauci, którzy głosowali na ich zdaniem najlepsze projekty.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 20-12-2017, odsłon: 1201)
„Wisła inspiruje”
„Wisła inspiruje”

„Wisła inspiruje” – to temat tegorocznej edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego, skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów naszego województwa. Celem zmagań była popularyzacja walorów rzeki Wisły oraz obszarów leżących w jej bezpośrednim otoczeniu.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 11-12-2017, odsłon: 1409)
Andrzejkowe spotkanie z wróżbą
Andrzejkowe spotkanie z wróżbą

Andrzejkowy nadszedł czas,

baw się z nami! Bądź wśród nas!

Gdy wróżyć z wosku będziemy,

o przyszłości się dowiemy.(kategoria: Aktualności, dodano: 12-12-2017)
Klasa IV w świecie robotów
Klasa IV w świecie robotów

16 listopada uczniowie klasy IV wyjechali na wycieczkę do Akademii Robotyki Lego w Radomiu. Tam po krótkiej zabawie wśród klocków lego odbyli warsztaty z zakresu robotyki.

Wysłuchaliśmy pogadanki na temat robotów i kosmosu, obejrzeliśmy „kosmiczną” prezentację multimedialną, a po krótkim poczęstunku zbudowaliśmy i programowaliśmy komputerowo własne roboty!

Uczniowie już nie mogą się doczekać kolejnego spotkania w świecie robotów.(kategoria: Aktualności, dodano: 09-12-2017)
„Dla Ciebie śpiewam, Polsko.”
„Dla Ciebie śpiewam, Polsko.”

Narodowe Święto Niepodległości Polski, 11 listopada, uczciliśmy w tym roku śpiewająco. Każda klasa przygotowała pieśń o tematyce żołnierskiej lub patriotycznej, którą wykonała podczas koncertu zatytułowanego „Dla Ojczyzny”.

Do śpiewu włączyła się cała społeczność szkolna i w ten sposób „śpiewająco" złożyliśmy życzenia naszemu krajowi oraz przypomnieliśmy o ważnych wydarzeniach historycznych, które doprowadziły nasz kraj do niepodległości.(kategoria: Aktualności, dodano: 09-12-2017)
facebook