Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Galeria
Kontakt
Pedagog szkolny
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców

 

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016 już za nami
Rok szkolny 2015/2016 już za nami

24 czerwca to ważna data dla uczniów. Ten dzień był ostatnim dniem roku szkolnego 2015/2016 i ostatnim dniem w szkole dla naszych absolwentów.

 

Uczniowie jak każdego roku spotkali się w kaplicy, gdzie została odprawiona Msza Święta w intencji społeczności szkolnej. Następnie wszyscy zgromadzili się na uroczystym apelu w sali gimnastycznej. Gośćmi uroczystości byli ks. Krzysztof Maj i sekretarz UMiG Lipsko p. Artur Dygas, który wręczył Nagrody Burmistrza najlepszym tegorocznym absolwentkom: Julii Tomczyk i Patrycji Lasek.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 06-07-2016, odsłon: 707)
Wycieczka do schroniska dla zwierząt w Puławach
Wycieczka do schroniska dla zwierząt w Puławach

16 czerwca uczniowie naszej szkoły odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Przekazali karmę dla psów i kotów, która pochodziła ze zbiórki przeprowadzonej przez Samorząd Uczniowski. Dzieci mogły obejrzeć zwierzęta przebywające w schronisku i porozmawiać z ich opiekunami.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 12-07-2016, odsłon: 590)
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka

1 czerwca uczniowie naszej szkoły spędzili na sportowo. Rozgrywki klas I – III i IV – VI urozmaicone zostały pokazami przygotowanymi przez uczniów klasy II oraz słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Zabawy i rozgrywki były kontynuowane 5 czerwca na stadionie sportowym w Lipsku podczas festynu zorganizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 09-07-2016, odsłon: 518)
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty

Z jakiej okazji gości witamy?
Wiadomo. Dzisiaj jest Święto Mamy.
Świętuje także i każdy Tata.
Żyjcie nam w zdrowiu przez długie lata!Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 10-07-2016, odsłon: 546)
XIV Gminny Konkurs Ortograficzny
XIV Gminny Konkurs Ortograficzny

Braliśmy udział w konkursie ortograficznym dla uczniów klas II - III zorganizowanym w dniu 19 maja w ZPO w Długowoli. Nasza drużyna w składzie: Łukasz Pietruszka, Paulina Majewska, Katarzyna Mróz i Zuzanna Tomczyk zajęła III lokatę.

 

GratulujemyCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 08-07-2016, odsłon: 381)
Konkursy przyrodnicze
Konkursy przyrodnicze

Nasi uczniowie mogli pochwalić się swoją wiedzą przyrodniczą biorąc udział w konkursach tematycznych zorganizowanych z okazji Dnia Ziemi.

Drużyna klasy III reprezentowała nas w XI Gminnym Konkursie Ekologicznym ”Mały przyjaciel przyrody” i zajęła tam III lokatę.

W XI Gminnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym „Pszczoły dobrze znamy i im pomagamy” Patrycja Serafin z klasy 2 zajęła III miejsce, a Natalia Lasek z klasy 1 została wyróżniona.

Uczniowie klas starszych: Julia Tomczyk, Patrycja Lasek i Marcin Mężyk zajęli IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej  „Eko – Asy”.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 08-07-2016, odsłon: 430)
„Z matematyką na ty”
„Z matematyką na ty”

Uczniowie klas V - VI: Martyna Lasota, Julia Tomczyk i Marcin Mężyk reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z matematyką na ty”, zorganizowanym przez PSP w Krępie Kościelnej. Grupa uzyskała IV lokatę pośród pięciu rywalizujących drużyn, a we współzawodnictwie indywidualnym Julia Tomczyk zajęła II miejsce.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 07-07-2016, odsłon: 429)
Konkurs literacki
Konkurs literacki

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje talenty literackie podczas konkursu „Mój świat malowany słowem” zorganizowanego przez Lipskie Centrum Kultury.

 

Nasze prace zostały wysoko ocenione i nagrodzone:

Klaudia Machał – laureat

Ola Górz – laureat

Natalia Stępień – wyróżnienie

Wiktoria Kołacz – wyróżnienie

Marcin Mężyk – wyróżnienie

 

GratulujemyCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 02-07-2016, odsłon: 397)
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny

Nasi uczniowie mieli okazję rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia plastyczne przygotowując prace na konkurs pt. „Autoportret” zorganizowany przez Lipskie Centrum Kultury.

Ich starania zostały dostrzeżone i wysoko nagrodzone:

Róża Kowalczyk, kl. „0” – laureat

Tomasz Stępień, kl. I – wyróżnienie

Marlena Mężyk, kl. I -  wyróżnienie

Łukasz Pietruszka, kl. II – wyróżnienie

Martyna Lasota, kl. V - wyróżnienie

Gratulacje

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 01-07-2016, odsłon: 381)
Wycieczka klas I – III do Sandomierza
Wycieczka klas I – III do Sandomierza

14 czerwca uczniowie klas I – III wybrali się na wycieczkę do Sandomierza, podczas której mogli poznać historię i zabytki tego pięknego miasta.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 30-06-2016, odsłon: 438)
facebook