Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Galeria
Kontakt
Pedagog szkolny
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców

 

 

 

 

Recytujemy prozę Henryka Sienkiewicza
Recytujemy prozę Henryka Sienkiewicza

Henryk Sienkiewicz to wybitny polski pisarz, który żył i tworzył w latach 1846-1916. Rok 2016 jest więc 170 rocznicą narodzin, a także 100 rocznicą śmierci tego pisarza. Dla uczczenia pamięci tak wielkiego twórcy Zespół Placówek Oświatowych w Krępie Kościelnej zorganizował konkurs pt. „Recytujemy prozę Pana Sienkiewicza”.

Naszą szkołę reprezentowały w nim 16 maja 2016r. trzy uczennice, a ich występ został wysoko oceniony przez jury. Julia Tomczyk (kl. 6) zajęła II miejsce, Dagmara Wnęk (kl. 6) zajęła III miejsce, a Natalia Stępień (kl. 4) uzyskała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesów.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-05-2016, odsłon: 545)
Wycieczka klas IV – VI
Wycieczka klas IV – VI

 

W dniach 4 – 6 maja uczniowie klas IV – VI wyjechali na wycieczkę do Krakowa i Zakopanego. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Katedry na Wawelu i Rynku Starego Miasta. Pełni wrażeń dotarliśmy do Zakopanego, gdzie spacerowaliśmy po Krupówkach, obejrzeliśmy skocznię narciarską oraz zdobyliśmy Gubałówkę. Byliśmy też na zaporze w Czorsztynie i w zamku w Niedzicy. Naszą wycieczkę zakończyła wizyta w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, gdzie uczniowie przeprowadzili wiele ciekawych eksperymentów i obserwacji na interaktywnej wystawie "pod gołym niebem".

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-05-2016, odsłon: 535)
Rozstrzygnięcie V Gminnego Konkursu Poezji Ekologicznej
Rozstrzygnięcie V Gminnego Konkursu Poezji Ekologicznej

26 kwietnia 2016 roku został rozstrzygnięty V Gminny Konkurs Poezji Ekologicznej pt. „Słodkie życie z cukrzycą” zorganizowany w naszej szkole w ramach XI Tygodnia Zdrowia i Ekologii. Oto wyniki:Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 07-06-2016, odsłon: 515)
Nasz kolejny sukces recytatorski
Nasz kolejny sukces recytatorski

Jak każdego roku w kwietniu Lipskie Centrum Kultury zorganizowało eliminacje powiatowe Małego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało w nim sześć uczennic.

Występ naszych dziewcząt bardzo spodobał się jury, które doceniło ich talent przyznając  tytuły laureatów: Natalii Stępień (kl. IV) i Klaudii Machał (kl. IV) w kategorii uczniów młodszych, a w kategorii klas starszych Julii Tomczyk (kl. VI) i Dagmarze Wnęk (kl. VI). Wyróżnienie w konkursie otrzymały Patrycja Lasek z kl. VI oraz Róża Kowalczyk z „zerówki”.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-05-2016, odsłon: 430)
XI Szkolny Tydzień Zdrowia i Ekologii
XI Szkolny Tydzień Zdrowia i Ekologii

26 kwietnia odbył się w naszej szkole apel podsumowujący XI Szkolny Tydzień Zdrowia i Ekologii, który przebiegał pod hasłem „Pokonaj cukrzycę.”

W ramach tego projektu przeprowadzono wiele działań mających na celu profilaktykę cukrzycy i promocję zdrowego stylu życia.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-05-2016, odsłon: 510)
Dziewczęta na medal
Dziewczęta na medal

   Nasze uczennice grające w piłkę nożną wywalczyły srebrne medale w kategorii U-10 podczas wojewódzkiego finału rozgrywek o Puchar Tymbarku.

   Finały województwa mazowieckiego zostały rozegrane na obiekcie Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem. Patronat honorowy nad XVI edycją Turnieju sprawuje Prezydent RP, Andrzej Duda, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także UEFA Grassroots.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 23-04-2016, odsłon: 521)
Konkurs Wielkanocny
Konkurs Wielkanocny

Konkurs na Najpiękniejszą Wielkanocną Dekorację obejmował 3 grupy wiekowe:

1. Przedszkole

2. Uczniowie klas I – III

3. Uczniowie klas IV – VI

Na konkurs wpłynęły 23 prace.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 30-03-2016, odsłon: 570)
Nadeszła wiosna
Nadeszła wiosna

Szkolny festyn z okazji Święta WiosnyCzytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 24-03-2016, odsłon: 581)
"Kanapkowe wariacje"

W dniu 22 lutego 2016 roku odbyły się w przedszkolu warsztaty kulinarne pt. „Kanapkowe wariacje”. Dzieci samodzielnie przygotowały kanapki, nakryły do stołu udekorowanego własnoręcznie wykonanymi serwetkami.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 28-02-2016, odsłon: 617)
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka

Pędzą wnuki ulicami
z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich Babć i Dziadków.
 

Kocham mocno Babcię, Dziadzia,
to nie żarty moi mili.
Dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli.

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 08-02-2016, odsłon: 576)
facebook