Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Laboratoria Przyszłości
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021
dodano: 03-07-2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Ten dzień był też ostatnim dniem w szkole dla nowych absolwentów.

 

Tegoroczna uroczystość z powodu Covid-19 odbyła się z podziałem na grupy. Przedszkolaki i dzieci z klas 1 – 3 spotkały się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

 

Uczniowie klas 4 – 8 rozpoczęli dzień uroczystą Mszą Świętą odprawioną w kaplicy w intencji całej społeczności szkolnej, następnie zgromadzili się w sali gimnastycznej na uroczystej akademii.Pani Dyrektor Ewa Sołtysiak wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe pozostałym uczniom. Najlepszych 19 uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody Burmistrza miasta i Gminy Lipsko.

Pani Dyrektor nie tylko gratulowała uczniom osiągniętych wyników ale również słowa uznania skierowała w stronę ich rodziców.

 

Absolwenci pożegnali się ze szkołą krótkim programem artystycznym. Złożyli uroczyste ślubowanie, a najlepsi absolwenci złożyli podpis w Złotej Księdze. Rodzicom wyróżnionych absolwentów zostały wręczone listy gratulacyjne.

 

Na zakończenie akademii Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie w życie szkoły, życzliwość i współpracę Kołu Gospodyń Wiejskich „Strużanki” oraz Kółku Rolniczemu w Woli Soleckiej.

 

Dziękując za wysiłek i współpracę Pani Dyrektor życzyła wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom  szkoły wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

 

Uczniowie klas 4 -7 po uroczystej akademii spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie otrzymali świadectwa.
facebook