Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Sportowe podsumowanie roku 2017/2018
dodano: 12-07-2018

Sportowe podsumowanie roku 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018 obfitował w wiele sportowych wydarzeń, w których z licznymi sukcesami uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Do najważniejszych wydarzeń w tej dziedzinie zaliczyć warto udany występ dziewczęcej reprezentacji piłki nożnej naszej szkoły w Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” organizowanym przez prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka we współpracy z firmą Tymbark.

Nasze dziewczęta dotarły aż do Wojewódzkiego Finału tego Turnieju, gdzie zajęły zaszczytne IV miejsce, eliminując po drodze zawodniczki reprezentujące uznane kluby sportowe z terenu województwa mazowieckiego.

Nasza uczennica Aleksandra Górz (kl. VI) zdobyła na tych zawodach tytuł Najlepszej Zawodniczki XVIII Finału Województwa Mazowieckiego i została zaproszona do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w Berlinie przez zwycięzców Finału Mazowieckiego, UKS „Ząbkovia” Ząbki.

Miło nam poinformować, że drużyna ta z Olą w składzie zwyciężyła rozgrywki w Berlinie, które odbyły się w ostatnich dniach czerwca.

 

Nasza dziewczęca reprezentacja piłki nożnej z sukcesami uczestniczyła też w finałach gminnych rozgrywek w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta wygrały eliminacje gminne. Niestety, panująca epidemia grypy uniemożliwiła im występ na dalszym szczeblu rozgrywek.Do sukcesów należy zaliczyć tegoroczny występ naszych siatkarek we wzmiankowanych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Nasze dziewczęta pokonały reprezentacje wszystkich szkół  z terenu Miasta i Gminy Lipsko i zajęły III miejsce w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

Chłopcy podczas tych rozgrywek uklasowali się na II miejscu zawodów gminnych.

 

Kolejnym sukcesem zakończył się występ naszej reprezentacji w tenisie stołowym, gdzie drużyna dziewcząt w składzie Aleksandra Górz i Julia Oleksiak zwyciężyła w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

 

Gratulujemy tak udanych występów i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.
facebook