Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Laboratoria Przyszłości
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
dodano: 13-09-2022

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023    1 września to tradycyjna data, uczniowie spotykają się w salach gimnastycznych, na dziedzińcach szkolnych i wysłuchują przemówienia dyrekcji. Tak też rozpoczął się rok szkolny w naszej szkole.

 

   Pani Dyrektor przywitała gorąco całą społeczność szkolną i życzyła wszystkim efektywnej pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Minutą ciszy uczczono pamięć tych wszystkich, którzy przelali krew walcząc w obronie naszej ojczyzny we wrześniu 1939 roku.

 

   Uczniowie, pracownicy oraz rodzice złożyli gratulacje Pani Ewie Sołtysiak, która kilka dni wcześniej wygrała konkurs na dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Soleckiej, rozpoczynając tym samym już piątą kadencję jako dyrektor naszej placówki.

 

Szanowna Pani Dyrektor,

 

   Dziękujemy, że podjęła Pani po raz kolejny wyzwanie i zdecydowała się na kontynuację pełnienia obowiązków dyrektora tej szkoły.

 

   Jesteśmy przekonani, że Pani doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z ogromną odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności.

  

   Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów.

 

 

   Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas,

w których zapewne dostali plan lekcji, a przede wszystkim przywitali się z wychowawcami, koleżankami i kolegami.

 

     

   Uczniów, którym trudno pożegnać się z wakacjami, z pewnością ucieszy miła niespodzianka. Ten rok szkolny będzie krótszy! Uczniowie pójdą do szkół w 186 dni. Ferie, wakacje, weekendy i przerwy świąteczne liczą łącznie na 179 dni wolnych, bez nauki. A to jeden dzień więcej niż w roku szkolnym 2021/2022.
facebook