Untitled Document
Strona główna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Laboratoria Przyszłości
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Przedszkole
Pedagog szkolny
Biblioteka szkolna
Kontakt
Galeria
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców
Deklaracja dostępności

 

 

 

 

Dzień Kropki
dodano: 18-09-2022

Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień KropkiMiędzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

Uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi poproszono, aby włożyli w tym dniu jak najwięcej elementów stroju w kropki, kropeczki, grochy, groszki.

Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawach sprawnościowych i rozwiązywali zagadki logiczne przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Reprezentanci klas wzięli udział w kilku konkurencjach, zdobywając kolejne kropki . Klasy, których delegaci zgromadzili największą liczbę kropek znalazły się w finale. Największą liczbę punktów uzyskali uczniowie klasy ósmej, a na podium znaleźli się też siódmoklasiści i szóstoklasiści. Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Nasz szkolny Dzień Kropki był prawdziwym świętem pomysłowości, kreatywności, odwagi, odkrywania swoich mocnych stron i dobrej zabawy.  

facebook