Untitled Document
Strona główna
Nauka zdalna
Historia Szkoły
Nasz Patron
Nauczyciele
Uczniowie
Wydarzenia
Galeria
Kontakt
Pedagog szkolny
Informator
Plan zajęć
Zajęcia dodatkowe
Nasze sukcesy
Kącik dla rodziców
Podręczniki
Statut
Program wychowawczy
Rada Rodziców

 

 

 

 

Plan zajęć w II półroczu roku szkolnego 2019/2020

 

KLASA I

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

EW

EW

EW

 EW

EW

2.

8.35-9.20

EW

EW

EW

EW

EW

3.

9.30-10.15

EW

EW

EW

EW

e. inform.

4.

10.25-11.10

S

j. ang.

religia

religia

biblioteka

5.

11.20–12.05

j. ang.

WF

WF

 WF

 

 

 

 KLASA II

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

EW

EW

EW

EW

EW

2.

8.35-9.20

EW

EW

EW

EW

EW

3.

9.30-10.15

EW

EW

EW

EW

EW

4.

10.25-11.10

biblioteka

religia

 

WF

j. ang.

e. inform.

5.

11.20–12.05

WF

j. ang

religia 

 z. kor.kompens./S

WF

6.

12.20–13.05

 

 

 

SKS

 

 

KLASA III

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

EW

EW

EW

EW

EW

2.

8.35-9.20

EW

EW

EW

EW

EW

3.

9.30-10.15

EW

EW

EW

EW

EW

4.

10.25-11.10

religia

z. komp.

WF

biblioteka

j. ang

5.

11.20-12.05

WF

religia

z. kor. kompens./S

j. ang.

WF

6.

12.20-13.05

 

 

 

SKS

 

 

 

KLASA IV

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

technika

j. polski

przyroda

informatyka

WF

2.

8.35-9.20

historia

j. ang.

j. polski

WF

j. ang.

3.

9.30–10.15

WF

WF

religia

j. polski

matemat.

4.

10.25-11.10

matemat.

g. wych.

k. muz./bibl

matemat.

j. polski

5.

11.20-12.05

j. ang.

matemat.

plastyka

biblioteka

muzyka

6.

12.20-13.05

 religia

przyroda

w. d. ż.

SKS

 

7.

13.10-13.55

 j. polski

 

 

 

 

 

 

KLASA V

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

WF

historia

j. polski

WF

historia

2.

8.35-9.20

technika

j. polski

religia

biologia

WF

3.

9.30-10.15

matemat.

geografia

matemat.

religia

j. ang.

4.

10.25-11.10

plastyka

matemat.

inf. gr.1/

k. muz

muzyka

k. plast.

5.

11.20-12.05

S

z. kor,kompens/S

inf.gr.2/S

j. polski

j. pol.

6.

12.20-13.05

j. polski

WF

j. ang.

j. ang.

matemat.

7.

13.10-13.55

 

g. wych

 

 

z. dyd-wyr. mat.

 

14.05-14.50

 

SKS

 

 

 

 

 

KLASA VI

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

WF

j. polski matemat.

j. polski

przyroda

2.

8.35-9.20

technika

geogr.

WF

religia

historia

3.

9.30-10.15

religia

matemat.

przyroda

g. wych.

j. polski

4.

10.25-11.10

matemat.

inform. gr.1

plastyka

WF

matemat.

5.

11.20-12.05

historia

inform. gr.2

muzyka

matemat.

religia

6.

12.20-13.05

j. polski

S

j. polski

 z. dyd-wyr. j. pol/ S

 

7.

13.10-13.55

j. ang.

S

 

j. ang.

 

8.

14.05-14.50

 

SKS

 

z. komp.

 

 

KLASA VII

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

j. polski

geografia

biologia

j. niem.

chemia

2.

8.35-9.20

dor. zaw.

inform.

fizyka

chemia

WF

3.

9.30-10.15

WF

j. polski

WF

WF

j. polski

4.

10.25-11.10

fizyka

j. niem.

plastyka

j. polski

muzyka

5.

11.20-12.05

matemat.

geografia

j. polski

j. ang.

religia

6.

12.20-13.05

historia

j. ang.

j. ang.

matemat.

historia

7.

13.10-13.55

religia

biologia

matemat.

j. polski

matemat.

8.

    SKS  

 

 

 

KLASA VIII

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

7.40-8.25

dor. zawod.

j polski

fizyka

chemia

e. dla bezp.

2.

8.35-9.20

matemat.

matemat.

WF

j. niem.

chemia

3.

9.30-10.15

j. polski

geografia

j, polski

j. polski

matemat.

4.

10.25-11.10

WF

j. ang.

j. polski

matemat.

WF

5.

11.20-12.05

fizyka

j. niem.

j. ang.

historia

j. ang.

6.

12.20-13.05

inform. gr.1/z. kor. kompens.

WF

WOS

biologia

religia

7.

13.10-13.55

inform. gr. 2

religia

WOS

godz. wych.

historia

8.

14.05-14.50

  SKS  zaj. przyg. do egzaminu    

facebook